niedziela, 13 lipca 2014

Turniej Dolna Kamienna 2014 zakończony. Film z finału seniorów

W niedzielę zakończył się siedemnasty wakacyjny turniej piłki nożnej Dolna Kamienna 2014. W ostatnim starciu rozgrywek, wśród seniorów Skarnews pokonał Dziki 3:2 w rzutach karnych.
Adam Imiela (z lewej, przy piłce) został królem strzelców turnieju Dolna Kamienna 2014.

W regulaminowym czasie gry (2x25 minut) padł remis 3:3. To był nie tylko pojedynek dwóch najlepszych zespołów, ale też piłkarzy na co dzień występujących w trzecioligowych klubach - Adama Imieli (Granat Skarżysko, Skarnews, zdobył trzy gole w meczu, ogólnie został królem strzelców rozgrywek) oraz Krystiana Płusy (Łysica Bodzentyn, Dziki, uzyskał dwa gole w finale, w tym wyrównującego na 3:3 w ostatniej minucie). Co ciekawe, obaj zmarnowali swoje rzuty karne... Większe relacje znajdziecie w tym tygodniu na łamach Echa Dnia i Tygodnika Skarżyskiego.
Tak wyglądał decydujący konkurs "karniaków" na orliku 2012 przy Szkole Podstawowej nr 8.